Topo Designs Mountain Hydro Sling in black — front view with cross-body strap and bottle pocket
Adjustable removable shoulder strap detail on the Mountain Hydro Sling
Paracord cinch and lock at the top opening of the Mountain Hydro Sling
D-ring and daisy chain attachment points on the Mountain Hydro Sling for clipping gear
Eerste avontuur? -15% met

Mountain Hydro Sling

44,90 € Normale prijs
/

🎒 Voor een fles tot 950 ml
🚲 Afneembare klittenbandlussen voor op de fiets
♻ 100% gerecycled 200D nylon
🌱 WRAP- en Fair Wear-gecertificeerd
💪 MAP Guarantee™ reparatieprogramma

Kleur
  • 30 dagen retour
  • 2 jaar garantie
  • Veilig betalen

met Chronopost of op met Colissimo.

Gratis verzending naar afhaalpunt vanaf € 60.

Je spaart 2,24 € in je .

Verzending

Merkrugzakken komen uit ons Franse magazijn en worden verzonden met uitsluitend beveiligde express verzending.

Onze bestellingen worden binnen 2 dagen verzonden.

Hieronder schattingen per land, op basis van recente verzendingen.

Frankrijk: 2 werkdagen
EU: 3 tot 6 werkdagen
VK: 4 tot 5 werkdagen
Noord-Amerika: 6-9 werkdagen

Retourneren

Als je product je niet bevalt, heb je 30 dagen na ontvangst om het te retourneren, zonder vragen.

Stap 1: Neem contact op via info@eikenshop.com om je retourwens door te geven. We sturen je alle benodigde informatie.

Stap 2: Verzend de bestelling en wacht tot we deze hebben ontvangen.

Stap 3: Zodra de retour binnen is en gecontroleerd, betalen we je terug via de betaalmethode die je bij de bestelling hebt gebruikt — je hoeft verder niets te doen.

Fair Wear gecertificeerd product
Fair Trade gecertificeerd product
Mountain Hydro Sling - Zwart
Mountain Hydro Sling ZwartPrijs:44,90 €

Inhoud1,7 L

Afmetingen17 × 10 × 10 cm

FlesTot 950 ml

DraagwijzeSchouderriem of fiets

Topo Designs · Mountain Hydro Sling

Een fles tot 950 ml, schuin over je schouder of aan je fiets.

Op een wandeling hangt de Mountain Hydro Sling als flessenhouder schuin over je schouder tegen je heup, de fles erin, je sleutels in het netvak voorop: je drinkt zonder iets af te doen. Op de fiets haal je de schouderriem eraf en zetten klittenbandlussen hem vast aan je fiets, de fles binnen handbereik. Een houder van 1,7 liter van gerecycled nylon, bovenaan aangetrokken met een trekkoord, voor een herbruikbare fles tot 950 ml. Hij draagt het water, niet de picknick.

Stad · Fiets · Wandelen

De fles binnen handbereik, aan je lijf of aan je fiets.

Man in blauwe sweater, met de Mountain Hydro Sling schuin over zijn schouder tegen zijn heup, in bruin en blauw

Manieren van dragen

Schuin over je schouder tegen je heup, of aan de fiets, zonder schouderriem.

De Mountain Hydro Sling schuin over de schouder tegen de heup van een man in blauwe sweater, in bruin en blauw
Schuin over je schouderDe schouderriem is verstelbaar: de houder valt tegen je heup, en je pakt de fles zonder iets af te doen.
De Mountain Hydro Sling vooraan op een fiets bevestigd, met een fles erin, in bruin en blauw
Op de fietsDe schouderriem gaat eraf; klittenbandlussen, door de lussenband op de rug gehaald, zetten hem vast aan je fiets, de fles binnen handbereik.

Gedragen

Schuin over je schouder tegen je heup, over je borst, of aan de fiets.

4 foto's

  • Voor een bakstenen muur draagt een vrouw met witte pet de Mountain Hydro Sling schuin over haar schouder, een sleutelbos aan de D-ring, in oranje en zeegroen.
  • Bevestigd aan het stuur van een racefiets, de Mountain Hydro Sling open, een hand stopt er een blikje in, in crème, turquoise en olijfgroen.
  • Een vrouw in een grijze tuinbroek draagt de Mountain Hydro Sling schuin over haar schouder, de houder tegen haar heup, in nachtblauw met wit koord.
  • Close-up van de Mountain Hydro Sling tegen de heup, netvak en Topo-label, in nachtblauw met wit koord.

Op schaal

Nauwelijks hoger dan een rechtopstaande telefoon, en iets breder.

16,5 cm hoog bij 10,2 cm in het vierkant: de fles van 950 ml past erin en steekt er bovenuit, aangetrokken met het trekkoord.

  • Hydro Sling16,5 × 10,2 × 10,2 cm
  • Telefoon15 × 7 cm
Hydro SlingTelefoon

De details

Een trekkoord bovenaan, een netvak voorop, een ritsvak op de rug.

Mountain Hydro Sling Black van voren, met een fles erin: netvak en schouderriem
VoorkantEen netvak dat je aantrekt met een koord met stopper; de schouderriem is verstelbaar en afneembaar.
Oranje paracord-koord en netvak van de Mountain Hydro Sling, in kaki, turquoise en olijfgroen
De bovenkantEen paracord-koord met stopper sluit de houder om de fles.
Rug van de Mountain Hydro Sling: turquoise lussenband, in kaki, turquoise en olijfgroen
De rugEen lussenband en een D-ring om klein materiaal aan te hangen, en een ritsvak.

In de Mountain-familie

Eén liter voor het hoognodige, of groter om water mee te nemen.

Mountain Waist Pack 1L River Blue / Dark Pine, van voren

Mountain Waist Pack 1L

1 L · 14 × 23 × 6 cm

De eenvoudige heuptas: twee ritsvakken, om je heupen of schuin over je schouder.

Bekijk de Mountain Waist Pack
Mini Quick Pack Woodland / Brown Oak, van voren

Mini Quick Pack 1.7L

1,7 L · 14 × 24 × 5 cm

Platter: binnenin een insteekvak, en een lus voor je fietslampje.

Bekijk de Mini Quick Pack
Mountain Hydro Sling Black, van voren

Mountain Hydro Sling

1,7 L · 16,5 × 10 × 10 cm

Een flessenhouder om schuin over je schouder te dragen: een fles tot 950 ml, een netvak aan de voorkant.

Dit model

Mountain Hydro Hip Pack River Blue / Brown Oak, van voren

Mountain Hydro Hip Pack

4,4 L · 360 g · 17 × 27 × 10 cm

Om te wandelen: twee bidonvakken voor bidons tot 650 ml en een voorgevormde rug.

Bekijk de Mountain Hydro Hip Pack

Foto's op dezelfde schaal, naar de grootste maat: 22,9, 24,1, 16,5 en 26,7 cm.

Topo Designs

Een naaimachine in een kelder in Fort Collins, in 2008.

Sinds 2008

Jedd Rose koopt een naaimachine en naait de eerste tassen in zijn kelder in Fort Collins, Colorado; Mark Hansen zoekt in hun omgeving naar mensen die ze kunnen maken.

Stevig en simpel

De twee oprichters wilden spullen zoals die uit hun jeugd: stevig, praktisch, klassiek, het tegendeel van wegwerpspul en onnodig ingewikkeld. Hetzelfde model gaat mee van de stad naar het wandelpad.

Garantie en reparatie

Topo Designs geeft garantie op zijn tassen tegen materiaal- en fabricagefouten voor een redelijke levensduur, behalve bij normale slijtage, ongelukken of gebrekkig onderhoud, en repareert liever dan te vervangen. Heb je bij Eiken gekocht, dan loopt de aanvraag via ons.

Het oordeel van Eiken

Onze keuze
Een grote fles, een netvak, een ritsvak en twee manieren om hem te dragen: je water altijd bij de hand, zonder rugzak.
Goed om te weten
1,7 liter: de fles, je sleutels en je telefoon, nauwelijks meer; voor een hele dag neemt de Mountain Hydro Hip Pack 4,4 liter en twee bidons mee.
Voor wie
Om te wandelen of te fietsen met een grote drinkfles, zonder rugzak en zonder fles in je hand: je water bij je, en bijna niets anders.

Baptiste, Eiken

Specificaties

  • Inhoud1,7 L
  • Afmetingen16,5 × 10,2 × 10,2 cm (hoogte × breedte × diepte)
  • Sluitingparacord-koord met stopper bovenaan
  • Vakkenhouder voor een herbruikbare fles tot 950 ml; netvak voorop, met koord en stopper; ritsvak op de rug
  • BevestigingD-ring en lussenbanden; op de rug een lussenband en afneembare klittenbandlussen voor de fiets
  • Draagwijzeverstelbare en afneembare schouderriem
  • Stof100 % gerecycled nylon 200D; voering van 100 % gerecycled nylon 210D
  • Gemaakt inVietnam, WRAP- en Fair Wear-gecertificeerde productie
  • Garantie van Topo Designsmateriaal- en fabricagefouten, voor een redelijke levensduur van de tas
  • Artikelnummer Topo Designs932430 (Black: 932430001)

Specificaties en afmetingen: gegevens van Topo Designs (topodesigns.com en topodesigns.eu, oktober 2026); afmetingen omgerekend uit inches.

Retourneren30 dagen om van gedachten te veranderen.
Wettelijke garantie2 jaar wettelijke conformiteitsgarantie, bovenop de garantie van het merk.
OnderhoudGeen wasmachine, geen droger, geen bleekmiddel: een vlek gaat eruit met lauw zeepsop en een zachte borstel, daarna spoel je na met koud water; aan de lucht laten drogen. Na het strand spoel je de ritsen af: zout tast ze aan.

Vragen

Welke fles past in de Mountain Hydro Sling?

Een herbruikbare fles tot 950 ml, bovenaan vastgehouden door een paracord-koord met stopper.

Kun je hem aan je fiets hangen?

Ja: de schouderriem gaat eraf, en afneembare klittenbandlussen, door de lussenband op de rug gehaald, zetten hem vast aan je fiets.

Wat zijn de afmetingen van de Mountain Hydro Sling?

16,5 × 10,2 × 10,2 cm (hoogte, breedte, diepte), voor 1,7 liter.

Is de Mountain Hydro Sling waterdicht?

Nee, voor regen is hij niet gemaakt: bij aanhoudende regen komt het water uiteindelijk door de stof van gerecycled nylon. Stop je telefoon in een hoesje.

Hydro Sling of Hydro Hip Pack?

De Mountain Hydro Sling, 1,7 liter, draagt een fles tot 950 ml schuin over je schouder of aan je fiets. De Mountain Hydro Hip Pack, 4,4 liter voor 360 g, klik je om je heupen, met twee bidons van 650 ml en ruimte voor een hele dag.